Akceptuję

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Dolphin Bay – pływanie z delfinami

Dolphin Bay jest uznawany za jeden z najlepszych obiektów tego typu na świecie. Do dyspozycji gości stworzono różnorodne programy komunikacyjne z delfinami, które są odpowiednie dla wszystkich niezależnie od wieku i umiejętności pływania. Możesz rozmawiać z nimi w płytkiej wodzie, pływać, a nawet nurkować z tymi uroczymi stworzeniami. Pływanie z delfinami zapewnia niezapomniane i żywe wrażenia zarówno gościom kurortu, jak i odwiedzającym, którzy przybędą tutaj na jednodniową wycieczkę.

Dolphin Bay to jedno z najlepszych delfinariów na świecie i świetne miejsce na rodzinne wakacje gdzie możemy sprawdzić swoje siły, jeśli chodzi o płwanie z delfinami. Dubaj oferuje nam tu możliwość zabawy z drużyną sześciu delfinów. Możesz też grać z delfinami w Dolphin Encounter lub pozwól im jeździć w basenie w Dolphin Adventure. Wskocz na deskę boogie i przecinaj fale wraz z delfinami w zabawnym Royal Swim, a jeśli chcesz jeszcze więcej przygód, załóż maskę i nurkuj z delfinami w Dolphin Scuba Dive. Możesz też robić świetne zdjęcia z delfinami w atrakcji Dolphin Photo Fun.

Dolphin Bay Dolphinarium znajduje się w hotelu Atlantis The Palm na sztucznych wyspach Palm Jumeirah w Dubaju. Zorganizowano tutaj pięć programów odpowiednich dla wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności pływackich.

Dolphin Encounter - program grupowy (do 10 osób) „Poznaj delfiny” jest odpowiedni dla tych, którzy nie potrafią pływać, ponieważ odbywa się w płytkiej wodzie. „Przygody w świecie delfinów” odbywają się na głębokości 3 metrów, więc jest odpowiednia tylko dla osób, które pływają pewnie.

Czas trwania: 90 minut wliczając instruktaż dotyczący pływania.

Dolphin Bay – pływanie z delfinami dubaj