Akceptuję

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Lunch lub kolacja w Burj Al Arab Hotel

Burj Al Arab to jeden z najbardziej luksusowych hoteli na świecie. Wspaniała bryła i panorama miasta widziana z góry. Obsługa na najwyższym poziomie i olbrzymia dbałość o detale i zachowanie najwyższego przepychu. Zapraszamy Państwa na lunch z widokiem na Dubaj. W hotelu w kształcie żagla o wysokości 321 metrów.

Naszą propozycją jest wyjątkowa kolacja. Burj al Arab słynie z arabskiej gościnności oraz specjałów kuchni arabskiej. Dwugodzinna kolacja nie tylko obfitować będzie w wykwintne lokalne dania, ale też jest możliwością komfortowego spędzania czasu w jednej z najlepszych i najbardziej luksusowych restauracji na świecie. Styl, w jakim zachowana jest restauracja, urzeka gości, to w tej restauracji znajdziemy najdroższy sufit na świecie. Jego wartość wynika z faktu, że jest on całkowicie wysadzany kryształami Swarovskiego i swoim wyglądem ma imitować drogę mleczną. Nie mniej zachwycający jest widok z okien i możliwość obejrzenia wspaniałej i zapierającej dech w piersiach panoramy Dubaju. Zobaczmy tutaj nie tylko samo miasto, ale też linię brzegową, a widok morza ukoi nasze zmysły i sprawi, że poczujemy się komfortowo. Posiłki dostosowane są do oczekiwań gości i tworzone z pasją przez najlepszych kucharzy na świecie. Restauracja jest też miejscem przyjaznym dla osób, które nie spożywają mięsa pod żadną postacią. Bez problemu otrzymamy tutaj smakowite danie wegetariańskie. Nasza wycieczka jest adresowana do wszystkich gości, którzy chcieliby spędzić romantyczny wieczór, przyjaciół chcących zjeść posiłek w wyjątkowej restauracji i każdego, kto chciałby ujrzeć Dubaj z innej perspektywy.

Lunch lub kolacja w Burj Al Arab Hotel

Źródło: Burj Al Arab