Akceptuję

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, wszelkie zapytania prosimy również kierować na nasz adres mailowy: info@dubaideluxe.pl. Z wielką radością spotkamy się również w siedzibie naszej firmy. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy Państwu propozycje wymarzonych wakacji w Dubaju.


Deluxe Travel Club Sp. z o.o.
Biurowiec Bipromasz
al. Solidarności 117 lok. 406
00-140 Warszawa
tel.+48 22 224 35 77
kom.+48 533 800 989
e-mail: kontakt@dubaideluxe.pl

Formularz kontaktowy


„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Deluxe Travel Club z siedzibą w Warszawie (Al. Solidarności 117 lok. 406, 00-140 Warszawa) „Administrator” w zakresie wskazanym w Polityce prywatności, w celu:

  • udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie
  • marketingowym (marketing usług własnych Administratora), w tym zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie od Administratora, na przekazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej
  • Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawach w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Oświadczam, że podanie moich danych osobowych nastąpiło dobrowolnie

Informacje o polityce prywatności mogą znaleźć Pańśtwo TUTAJ