Akceptuję

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

O nas

Czym zachwyca nas Dubaj?

Najlepszy na świecie, zachwycający, najdroższy, pełen przepychu i cudowny, to słowa, które z pewnością definiują Dubaj. Jaki jest? Z pewnością niesamowicie zaskakujący, wciąż zmieniający się. W Dubaju widać bogactwo, jakość i pieniądz, tam wszystko jest nowe i perfekcyjne. W tym mieście widać efekty pracy i niesamowity talent człowieka, gdzie najwyższe drapacze chmur z sukcesami ścigają się o status najsłynniejszych, a najbardziej luksusowe hotele w Dubaju osiągnęły miano najlepszych na świecie. Inwestycje w Dubaju wypełniają księgi Guinessa, a nowatorskie i ambitne projekty budowlane należą do najbardziej futurystycznych na świecie. 

To miejsce, gdzie można tańczyć na białej plaży, poczuć się jak na światowym wybiegu mody, zjeść jak Beduin, jeździć na wielbłądzie na pustyni, bawić się prestiżowych klubach do białego rana w otoczeniu celebrytów z całego świata. To tutaj jest także raj dla dzieci, gdzie istne bajkowe szaleństwo zapewniają niesamowite parki rozrywki. Tutaj można zaszaleć na targach złota, zrobić "zakupy życia", latać helikopterem, podziwiać niezwykłe kształty sztucznie usypanych wysp czy też nawiązać owocne kontakty biznesowe.

Dubaj fascynuje swoją energią, optymizmem, jest gigantyczną mieszanką kultur otwartą na ludzi z całego świata.

Zorganizowana wycieczka do Dubaju

Od lat organizujemy zapierające dech w piersiach wyjazdy do Dubaju. Zorganizowaliśmy setki ekskluzywnych wyjazdów do prawdziwej oazy luksusu, jaką jest Dubaj. Dubaj poznajemy, sprawdzamy osobiście, odwiedzamy i z wielką radością pokażemy go Tobie. Jeżeli również marzysz o ekskluzywnej wyciecze do Dubaju, na naszej stronie znajdziesz wiele gotowych pakietów, które pozwolą Ci poznać i zakochać się w tym mieście! Pozwól sobie na luksus i spędź wakacje swojego życia z nami. Dubaj to również idealne miejsce na podróż poślubną czy też szalony wieczór kawalerski bądź panieński. Każdy pretekst jest dobry na wycieczkę do Dubaju. Serdecznie zapraszamy!

Skontaktuj się naszymi doradcami:

tel. +48 22 22 435 77
tel. +48 533 900 940
e-mail: info@dubaideluxe.pl