Akceptuję

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

News

Dubaj to miejsce, które jest czasowo jest bardzo "blisko" i jest tam bardzo łatwo się dostać. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują gwarancji pogody, wielu atrakcji i rewelacyjnych, luksusowych hoteli a jednocześnie nie chcą w podróży spędzić wielu godzin. Jest to miejsce, które idealnie nadaje się zarówno na przedłużony weekend jak i dłuższy pobyt.

 

Jak dostać się do Dubaju?

 

WARSZAWA

To obecnie najlepsze rozwiązanie. Z Warszawy codziennie lata Emirates - nowoczesna i komfortowa linia lotnicza ze świetną obsługą, bogatym programem rozrywki na pokładzie (także w klasie economy) i rewelacyjną klasą business. Loty odbywają się nowoczesnym, szerokokadłubowym Boeingiem 777-30ER, mają wylot w godzinach popołudniowych (13-15), a lot trwa zaledwie 5h45m. Powroty z Dubaju do Warszawy odbywają się rano.

 

KATOWICE

Alternatywnie, węgierskie linie Wizz Air oferują połączenie lotnicze z Katowic. Loty odbywają samolotami: Airbus A320 z 180 miejscami na pokładzie oraz Airbus A321 z 230 miejscami. Loty odbywają się dwa razy w tygodniu w różnych godzinach. Czas przelotu to ok. 6h.

Jako alternatywę dla linii Wizz Air, mogą Państwo także rozważyć połączenie Emirates z Bratysławy.

 

GDAŃSK

Z północy Polski istnieją dwa rozwiązania - albo przejazd do Warszawy albo lot z przesiadką w Warszawie (LOT + Emirates). Przesiadka nie jest długa, trwa ok. 2h, zatem taki wariant pozwoli zaoszczędzić czas na podróż do Stolicy.

 

INNE MIASTA

Mieszkańcy południowego-zachodu Polski mogą skorzystać z połączenia z czeskiej Pragi za pomocą linii Emirates.