Akceptuję

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aquaventure

Stanowiący wizytówkę Dubaju hotel Atlantis The Palm to gigantyczny kompleks, w którym sama tylko wygięta wieża hotelu stanowi jeden z wielu zapierających dech w piersiach elementów. Największy park wodny w Dubaju, który bezpośrednio przylega do hotelu i stanowi jego integralną część to kolejny z dowodów na to, z jak wielkim rozmachem realizowane są wszystkie dzieła w tym emiracie. Wystarczy tylko powiedzieć, że powierzchnia tego prywatnego parku to aż 17 hektarów, które bynajmniej nie są puste. Na turystów czekają tutaj atrakcje w Dubaju dla rodziny – od najmłodszych dzieci po szukających relaksu seniorów.

Niezliczone atrakcje nad wodą.

Park wodny znany jest z wielu różnych atrakcji, które przemawiają do bardzo różnych osób. Największe wrażenie zazwyczaj robią metrowej wysokości kaskady rzeki pływowej. Do wyboru mamy tutaj dwa strumienie. Krótszy ma 300 metrów, a dłuższy ponad 2 kilometry. Wielka skala jest tutaj zresztą znakiem rozpoznawczym. Na gości hotelowych czeka chociażby 700-metrowa prywatna plaża ze sprzętem plażowym i kioskami, gdzie można się zrelaksować lub skorzystać z typowych morskich atrakcji. 

Gigantyczne wrażenie na gościach robią zawsze wodne rollercoastery, wyposażone dodatkowo w tory master-blaster dla osób poszukujących najsilniejszych wrażeń. Ci z gości, którzy nie chcą przesadzać z adrenaliną, będą mogli oczywiście ograniczyć się do normalnych zjeżdżalni, basenów lub nawet tylko do wykwintnej restauracji, która oferuje świeże produkty przygotowane przez specjalistów kulinarnych z całego świata.