Akceptuję

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Dolphin & Seal Extravaganza – pokaz delfinów i fok

Czy widziałeś kiedyś delfina i fokę występujące na żywo?

Nie przegap okazji, a zobaczysz, że będziesz pod wrażeniem tych uroczych i utalentowanych morskich stworzeń. Oglądaj je pokazujące swoje umiejętności i wykonujące niesamowite akrobacje tylko w Dubai Dolphinarium - Dolphin & Seal Show gdzie znajdziesz pokaz delfinów i fok. Dubaj to miasto niezwykłe, a sam show jest najlepszą rekomendacją dla tych zwierząt i ich inteligencji.

Każdy z nas bez trudu znajdzie nietuzinkowe atrakcje w Dubaju, ale 45-minutowa interaktywna obecność pokazuje zdumiewające umiejętności tych niesamowitych zwierząt. Na własne oczy możesz zobaczyć jak delfiny i foki tańczą, żonglują, grają w piłkę, skaczą przez obręcze, a nawet tworzą własne arcydzieło.

Wizyta w popularnym delfinarium w Dubaju to pełne rodzinne doświadczenie. W delfinarium o powierzchni 5000 metrów kwadratowych znajduje się 6 słynnych delfinów butlonosych, duża populacja fok morskich i ponad 20 gatunków egzotycznych papug. Ten klimatyzowany obiekt zapewnia komfortowe warunki, nawet jeśli odwiedzasz go w dzień. Jeśli jesteś w Dubaju i szukasz relaksu i zabawy, zdecydowanie powinieneś odwiedzić delfinarium w Dubaju.

Pokaz delfinów i fok to interaktywne doświadczenie, które pokazuje ogromny talent fizyczny i umysłowy, jaki posiadają te zwierzęta. Od nurkowania na rozkaz do tańca, żonglowania i gry w piłkę, pokaz delfinów i fok z pewnością podbije twoje serca. Głównymi wykonawcami spektaklu jest 6 delfinów - Kiusiu, Jerry, Tetka, Fekla, Kai i Elvis. Zwierzęta te występują w głównym basenie pokazowym, który jest otoczony siedzeniami w stylu areny.

Czas pokazu o godz. 18stej – 1h 20 min, pozostałe pokazy trwają 45min.

Dolphin & Seal Extravaganza – pokaz delfinów i fok