Akceptuję

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Kolacja w Bab Al Shams Hotel & Resort

Arabska muzyka na żywo i najlepsze, doskonałej jakości jedzenie to główne zalety wieczoru w restauracji na pustyni pod gołym niebem.

W odległości czterdziestu pięciu kilometrów od Dubaju znajduje się resort Bab Al Shams Desert Resort & Spa nazywany też „bramą ku słońcu”. Ledwie pół godziny jazdy samochodem od centrum, możemy spędzić wieczór na prawdziwej pustyni, jednocześnie pozostając w okolicznościach luksusu. To idealne miejsce do relaksu, zabawy oraz wypoczynku. Obiekt idealnie nadaję się na przyjacielską czy rodzinną kolację. W trakcie kolacji będziemy mogli posłuchać oryginalnej arabskiej muzyki i zobaczyć pokaz tańca brzucha. Wcześniej czeka nas jazda na wielbłądzie lub koniu. Wszystkie oferowane nam potrawy zostaną przygotowane na naszych oczach, dzięki czemu nie tylko będziemy mogli zasmakować wspaniałych dań kuchni arabskiej, ale też podpatrzyć najlepszych specjalistów od gotowania w akcji. Autentyczny arabski posiłek w restauracji Al Hadheerah, to fantastyczne przeżycie i możliwość skosztowania niezwykłych, unikalnych potraw. Sam hotel jest położony w samym środku pustyni i do dyspozycji gości są tutaj liczne restauracje, komfortowy bar na tarasie dachowym, bar przy basenie, bar w holu oraz pizzeria Le Dune. Dodatkowo dla chętnych oferowane są zajęcia łucznictwa i sokolnictwa. To idealny sposób, aby na chwilę opuścić nowoczesny Dubaj i zobaczyć Zjednoczone Emiraty Arabskie zupełnie z innej perspektywy. Olbrzymie wrażenie robi wieczór i noc spędzona na pustyni.