Akceptuję

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Lot balonem nad pustynią

Czy nie marzyli państwo kiedyś, aby na żywo obejrzeć pustynie? Poczuć ten klimat i specyficzny bezkres? Zobaczyć jaką potęgą może być pustynia i zrozumieć co znaczy wielkość w przyrodzie? Jeśli na choćby jedno pytanie, odpowiedzieliście tak, to znaczy, że lot balonem nad pustynią, to idealna atrakcja właśnie dla was.

Oferowane przez nas atrakcje odbywają się w jednym z najbogatszych państwa świata, mianowicie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To tutaj właśnie nowoczesność i przepych, bezpośrednio sąsiaduje z dziką i nieokiełznaną pustynią, nad którą możliwy jest przelot balonem. Dubaj to miasto kontrastów, ale w przeciwieństwie do innych egzotycznych miejsc, nie są to kontrasty społeczne, ale na tle techniki i przyrody. Lot nad pustynią pozwala nam jeszcze bardziej zrozumieć ten fenomen i uzmysłowić sobie, jak sąsiadują obok siebie dwie cywilizacje. Dwa światy przyrody oraz człowieka. W jakim stopniu udało nam się przeobrazić nasz świat i dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb. Lot nad pustynią to także niepowtarzalna szansa, aby wcielić się w skórę dawnych wędrowców, kupców i znaleźć się nad pustynią, czując jej oddech i ciepło. Jej bezmiar, pozwoli nam zrozumieć, jak czuli się podróżnicy, którzy wieki temu przemierzali ten pasjonujący świat wyposażeni jedynie w swoją odwagę, zawziętość, determinacje i niewielką ilość wody. Lot balonem nad pustynią to zatem nie tylko ponad godzinny pokaz wielkości i fascynującej tajemniczości tego miejsca, ale możliwość przeżycia czegoś wyjątkowego, co zostanie w naszej pamięci, jako wyjątkowe przeżycie turystyczne

Lot trwa około godziny.

lot balonem nad pustynią dubaj