Akceptuję

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Nurkowanie

Zjednoczone Emiraty Arabskie to w tej chwili bardzo popularny kierunek podróży wielu osób z całego świata. Na miejscu można liczyć na mnóstwo atrakcji – nie tylko piękne widoki i wspaniałe budynki, lecz również organizowane wycieczki, które umilą spędzanie wolnego czasu. Nurkowanie w Dubaju to zdecydowanie jedna z tych atrakcji, która zapadnie każdemu w pamięci i stanie się wspomnieniem, do którego wszyscy chętnie będą wracać myślami oraz w opowieściach!

Nurkowanie – Emiraty Arabskie

Wycieczka pozwala zwiedzić podwodny raj, który znajduje się nieopodal wybrzeża i który pozwala zapoznać się z kolorowymi rybami, konikami morskimi czy rafą koralową. Od czasu do czasu można także natrafić na płaszczki czy żółwie. Każdy nurkujący będzie też z pewnością pod wrażeniem wraków statków, zatopionych przy wybrzeżu, do których można podpłynąć. Podwodny, egzotyczny świat czeka na odkrycie przez europejskich turystów! Na pewno wszyscy będą zachwyceni z przygody, jaką przeżyją. Nurkowanie w Dubaju samo w sobie jest wielkim przeżyciem, a w dodatku jest dosyć długie. Czas spędzony pod wodą może wynieść nawet 1 godzinę. To mnóstwo momentów, które zapadną w pamięci na zawsze! Wrażenia wizualne są niesamowite, a samo nurkowanie bezpieczne, ponieważ umiejscowione nieopodal wybrzeża. To wspaniała przygoda dla dużych i małych, z której z pewnością wszyscy będą zachwyceni! To więc ciekawy pomysł na spędzenie wolnego czasu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – kolejne z pięknych wspomnień, które można dodać do kolekcji!

nurkowanie emiraty arabskie dubaj