Akceptuję

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Odkryj Dubaj

Gdy mówi się dziś o Dubaju należy liczyć się z tym, że nie da się go opisać w prosty sposób. To nie jest miasto, które łatwo zrozumieć, a samo zwiedzanie Dubaju nie raz pozostawi nas zdumionymi i nie mogącymi uwierzyć w to, czego jesteśmy świadkami. Położone nad Zatoką Perską miasto stanowi połączenie tego, co tradycyjne z tym, co nowoczesne, gdy jednak mówimy o nowoczesności mamy na myśli naprawdę innowacyjne rozwiązania. Takie, które w innych częściach świata nadal są tylko planami czekającymi na realizację.
Pierwszym etapem wycieczki jest naturalna zatoczka Dubaj Creek położona w starej części miasta. To idealny punkt startowy i przyczynek do zwiedzenia dzielnicy Bastakiya. Potem można też zobaczyć Al. Fahidi fort z lokalnym muzeum – jeden z najlepszych sposobów na to, aby doświadczyć doniosłość zmian, jakie dokonują się w mieście. Przez zatokę przebijać będziemy się zresztą tradycyjną, drewnianą łodzią, aby jeszcze lepiej chłonąć klimat miasta, jakim Dubaj był kiedyś.
A co z osobami marzącymi o poznaniu nowoczesnego, zachwycającego Dubaju? I one znajdą coś dla siebie. Czeka na nich wizyta na targu, na którym sprzedaje się złoto i przyprawy, pokaz mody, a nawet możliwość zrobienia zakupów w Treasures Hause. Wycieczka obejmuje także możliwość zobaczenia legendarnego już meczetu Jumeirah i przejazd pod największym budynkiem świata – Buri Khalifa. Odkryj Dubaj w ciągu pięciu godzin, zakochaj się w nim i zapragnij poznać go lepiej podczas kolejnych wizyt w tym pełnym magii mieście.

wycieczka odkryj dubaj