Akceptuję

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Rejs jachtem Palm Cruise

Niemal każdy marzy o rejsie luksusowym jachtem w pięknych okolicznościach przyrody wokoło. Wspaniałe widoki, wolny czas, odpoczynek – wszystko to kojarzy się z wakacjami i to na wysokim poziomie! W tej chwili nie trzeba już oglądać podobnych rejsów tylko na fotografiach znanych osób – można samemu wykupić sobie rejs jachtem po zatoce palmowej, jako jedną z wielkich atrakcji w Dubaju!

Rejs jachtem może być niezapomnianym przeżyciem, które pozwoli zobaczyć okolicę z innej, nowej perspektywy. Szczególne wrażenia wywołuje w egzotycznych miejscach, które same w sobie zachwycają i z ciekawością są zwiedzane przez Europejczyków. Dubaj jest właśnie takim miejscem – w dodatku coraz popularniejszym jako punkt docelowy na wakacje. Rejs jachtem po zatoce palmowej będzie na pewno mocnym punktem całej wycieczki. Odbywa się jachtem, a trasa biegnie wokół Wyspy Palmowej i po Zatoce Arabskiej. Najsłynniejsze hotele - górujący nad wyspą Atlantis The Palm, niesamowity Madinat Jumeirah, imponujący Burj Al Arab, Jumeirah Beach Residence i wiele innych – można będzie zobaczyć w czasie wyprawy w całej okazałości. To 5-gwiazdkowe hotele, które znane są ze swoich luksusowych wnętrz oraz eleganckiego wyglądu na zewnątrz. Wycieczka jachtem jest zresztą na tyle długa, że uczestnicy będą mogli zobaczyć The World – sztuczny archipelag 300 małych wysepek. Zapierające dech w piersiach widoki na pewno każdemu zapadną głęboko w pamięć. Aż 2-godzinny rejs to atrakcja dla każdego!