Akceptuję

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Seawings Seaplane Tours Abu Dhabi

Abu Dhabi ma dla swoich gości bardzo długa listę atrakcji. Goście bardzo często podkreślają, że miasto to, stolica emiratu, jest atrakcją samą w sobie i warto się mu przyjrzeć. Tak z bliska, jak i z daleka. Seawings Seaplane Tours Abu Dhabi to wycieczka organizowana za pomocą hydroplanu, który zabiera nas z wód otaczających miasto i pozwala nam zobaczyć je w całej okazałości.

Lot hydroplanem nad Abu Dhabi

Panorama Abu Dhabi z lotu ptaka to naprawdę przepiękny widok, który jest bardzo trudno porównać z czymkolwiek innym na całym świecie. Związane jest to już z samym faktem, iż lot hydroplanem na pewno nie jest czymś, czego doświadczamy specjalnie często. Możliwość cieszenia się startem bezpośrednio z tafli wody i lądowaniem w taki sam surrealistyczny sposób to już w zupełności wystarczające przeżycia do tego, by móc gorąco polecić wycieczkę. Stanowi to jednak tylko jej drobny i tak naprawdę nieistotny fragment.

Każdy turysta może samodzielnie ustalić z organizatorem wycieczki, jak będzie wyglądała jego trasa nad stolicą Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W związku z tym przelot może trwać zaledwie dwadzieścia pięć minut, w czasie których ogląda się panoramę miasta i napawa się jego rozmachem, jak również przygodę można wydłużyć aż do pięćdziesięciu pięciu minut. Niemal godzina w powietrzu jest potrzebna na dokładne przyjrzenie się wszystkim najważniejszym atrakcjom, jakie przygotowano w okolicy dla turystów. Warto zdecydować się na opcję maksymalną, ponieważ na świecie nie ma drugiego miejsca o takim charakterze, a hydroplan to najlepszy sposób napawania się nim.

Lot w zależności od wybranego programu trwa od 25 do 55min.

lot hydroplanem nad abu dhabi