Akceptuję

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Seawings Silver Dubai Experience

Istnieje szereg różnych wycieczek po Dubaju, na które może się wybrać każdy turysta. Osoby, które są tutaj już któryś raz, mogą nawet wybrać spersonalizowany lot, w czasie którego pilot zabierze nas dokładnie tam, gdzie chcielibyśmy być. Jeśli jednak Dubaj to dla nas nowe miejsce, zdecydowanie warto jest wybrać się na lot hydroplanem nad Dubajem w ramach Seawings Silver Dubai Experience. Wycieczka ma charakter naprawdę unikalny, ponieważ jest to lot hydroplanem, co już samo w sobie jest wielkim przeżyciem, ale jej plan został ułożony tak, by pokazać gościom wszystko to, co Dubaj ma najlepszego do zaoferowania.

W czasie trwającego 40 minut lotu turyści mają możliwość zobaczenia miejsc, które najczęściej pojawiają się w migawkach z tego tajemniczego emiratu. Są to Jebel Ali, Palm Jumeirah, Burj Khalifa, World Island, Burj Al Arab, jak również historyczne części Dubaju. Oglądając nowoczesne i wręcz surrealistyczne części miasta często zdajemy się zapominać, że Abu Dhabi bynajmniej nie jest nowo założonym miastem. Jego historyczne części, które związane są z gospodarką morską w bardzo tradycyjnym znaczeniu, stanowią interesujący kontrast dla przepychu i wręcz megalomanii miasta. Wielką atrakcją jest także możliwość oglądania miasta z perspektywy, która zazwyczaj nie jest dostępna dla turystów, czyli od strony morza. Jest to często wielkie zaskoczenie, ponieważ  obrazki pojawiające się w folderach reklamowych i na pocztówkach to spojrzenie na Dubaj dokładnie z drugiej strony.

lot hydroplanem nad dubajem