Akceptuję

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

The yellow boats

Wycieczka dla miłośników wypraw wodnych.

Są takie miejsca, które trzeba zobaczyć przynajmniej raz w życiu. Do miejsc tych z pewnością należy Dubaj! Kiedy już będzie się na wyprawie, warto zaplanować wolny czas w taki sposób, żeby wydobyć z niego możliwie jak najwięcej! Dostępne w Zjednoczonych Emiratach Arabskich atrakcje są naprawdę liczne, jako że jest to miejsce popularne wśród turystów i dostosowujące się do ich oczekiwań. Na pewno w pamięci każdego turysty zapadnie na przykład rejs dmuchanym pontonem po Dubaju! 

W Dubaju miłośnicy sportów wodnych z pewnością nie będą się nudzić. Atrakcji jest mnóstwo, a rejs specjalnie przystosowanym, dmuchanym pontonem, dzięki czemu można zobaczyć całe miasto z innej perspektywy zawsze wzbudza duże zainteresowanie. Jest to wycieczka odpowiednia dla każdego – bez względu na wiek. Na pewno każdy będzie zachwycony widokami, które pojawią się przed jego oczami. Sam dmuchany ponton jest zaś bezpieczny i wygodny, stąd uczestnicy wyprawy mogą spokojnie oddać się podziwianiu widoków. To rejs nowocześnie wyposażonym, żółtym nadmuchiwanym pontonem, zasilanym przyjaznym dla środowiska silnikiem. Rejs trwa do 90 minut, co jest odpowiednio długim czasem, by móc spokojnie wypocząć i nacieszyć się widokami. GPS i kapoki to standardowe wyposażenie każdej podobnej wycieczki. Pontony są wygodne i zmieści się na nich kilka osób, dlatego można się wybrać w rejs w większym gronie. To atrakcja przygotowana przez nasze biuro, z której z pewnością trzeba skorzystać - zachęcamy do tego wszystkich!

rejs na pontonach dubaj yellow boats