Akceptuję

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Wow Dubai

Dubaj to największe miasto i jednocześnie stolica Emiratów Arabskich. Dubaj to prawdziwa wyspa technologii i nowoczesności wśród piasków pustyni. Zwiedzanie Dubaju zaś to czysta przyjemność, podczas której możemy odnaleźć się w egzotycznych klimatach półwyspu arabskiego i zobaczyć technologiczne osiągnięcia człowieka. Ekskluzywna wycieczka po Dubaju pozwala poznać to miasto od strony nowoczesności, nie zapominając jednak o tradycjach i uroku dawnej Arabii. W programie zwiedzania przewidziany jest choćby rejs, który odbędą państwo tradycyjną arabską żaglówką Dhow. Rejs ten pozwoli wam ujrzeć Palm Jumeirah. To największa na świecie sztuczna wyspa, która została zbudowana na planie palmy kokosowej i stanowi swoistą wizytówkę tego miasta. W trakcie rejsu będą państwo też mieli możliwość, zobaczyć Dubaj Marina i przepiękną panoramę miasta oraz jego promenady.

Zabierzemy państwa też na Burj Khalifa. To najwyższy budynek na świecie, który ma oficjalnie osiemset dwadzieścia dziewięć metrów wysokości. Zbudowano go w 2009 roku, a koszt budowy wynosił ponad półtora miliarda dolarów, co czyni go także najdroższym wieżowcem na świecie. Z wysokości ponad pół kilometra, będą państwo mogli zobaczyć panoramę miasta, a także zatokę, pustynię i tańczące fontanny Dubai Dancing Fountain. Po wszystkim zaprosimy państwa na kolacje do hotelu Armani. Podczas wycieczki zwiedzimy także Souk Al Bahar oraz w centrum handlowym Saga World Dubai, gdzie można zakupić ręcznie robione pamiątki, a także wyjątkowe produkty w postaci biżuterii, dywanów, czy odzieży. Przewidywany czas wycieczki to około pięciu godzin.

ekskluzywna wycieczka po Dubaju WOW Dubaj